• Telefon
    0505 757 43 61
  • Email
    info@kastamonuboyadekor.com

Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

           15 yıl önce Ankara ilinde baba mesleği olarak başladığımız alçı sıva ve boya dekorasyon işini gelişen teknoloji ve yeni ürün konseptleri ile birleştirerek daha geniş yelpazede daha profesyonel olarak Ankara ve Kastamonu ilinde devam ettirmekteyiz. Müşterilerimize meslek tecrübelerimize dayanarak ihtiyaçlarına uygun kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeye çalışıyoruz. Şuana kadar yaptığımız işlerle kazandığımız müşteri memnuniyeti ve geri dönüşler bu alanda güvenilir olduğumuzun en güzel kanıtıdır. Bu yola çıkarken önceliğimizi %100 müşteri memnuniyeti olarak benimsedik. Bizim için en güzel referans yaptığımız işlerden kazandığımız müşteri memnuniyetidir.

            Teknoloji ile dekorasyon alanında meydana gelen çeşitlilik ile birlikte hizmet yelpazemizi geliştirdik. Bugün itibari ile Ankara ve Kastamonu ili ile Kastamonu'nun ilçe ve köylerinde; alçı sıva, boya - badana, kartonpiyer, alçıpan uygulama, iç cephe mantolama, stropiyer tavan kaplama, ipek sıva alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca iş sonrasında da teknik destek olarak her zaman işimizin arkasındayız. Siz değerli müşterilerimizin ev ve ofis tadilat  ve dekorasyon işlerinizi uygun fiyatlarımız, temiz ve özenli işçiliğimiz, kaliteli malzemelerle, gününde ve sözümüzde yapıyoruz. Ustalığımıza ve tecrübemize güvenimiz tamdır. Tadilat yapılacak alanda ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz.            

             Müşterilerimizin de desteği ile boya dekorasyon konusunda Kastamonu ve Ankara ilinde hızla kurumsallaşmaya ve şubeleşmeye çalışıyoruz. Yakın zamanda  Kastamonu ilinde açmayı planladığımız işyerimiz ile bunun ilk adımını da atmış olacağız.

 

          Ayrıca türkiye genelinde hizmet veren Armut.com üyesiyiz.

  Yakup Yilmaz Kastamonu Kastamonu Boyacı (Boya Badana Ustası) - Armut 

 

Ürünlerimiz

15 yılı geçen iş tecrübesi ile hizmetinizdeyiz

Alçı sıva, boya - badana, kartonpiyer, duvar kağıdı, alçıpan, tavan kaplama, ipek sıva gibi tadilat tamirat ve dekorasyon işleri için bizi arayın!

SİTE RENGİ SEÇİNİZ
Renkleri kolayca değiştirebilirsiniz.