• Telefon
    0505 757 43 61
  • Email
    info@kastamonuboyadekor.com

DEKORASYON NEDEN ÖNEMLİDİR?

Hizmetlerimiz

DEKORASYON NEDEN ÖNEMLİDİR?

Ev ofis gibi yaşam alanlarımızda sadece ihtiyacımızı gidermeyiz, insan yaşam alanıyla tamamlanır. İnsanoğlu doğası gereği yaşam alanlarıyla bütünleşir. Mesela evimizde ofisimizde sevmediğimiz ve birbiri ile uyumlu olmayan duvar rengi, süs eşyaları ve mobilyalar olduğunda kendimizi oraya ait hissedemeyiz.

      Yaşam alanlarımızda bulunan uyumsuzluklar günlük hayatımızda da huzursuzluğa neden olmaktadır. Çünkü dışarısının gürültüsünden ve hayatın yoğun akışından kaçışımızda sığındığımız en iyi mekan evimiz yada ofisimizdir. Buralarda bulunan uyumsuzluklar ve karmaşa kişinin zihninin karışmasına ve hatta daha da yorulmasına neden olacaktır. Aynı durum iş alanlarımız içinde geçerlidir.

      Ev dekorasyonunun gerekliliği sadece eşya uyumu ile ilgili değildir. Alanlar küçük dokunuşlarla daha verimli hale getirilebilir. Örneğin; bir koltuğun duruş açısının değiştirilmesi, ışığın doğru kullanımı, mobilyalarla uyumsuz bir sehpanın boyasının değiştirilmesi, klasik görünümlü kapıların daha modern renklere boyanması vb. küçük dokunuşlar…

      Dekorasyon sadece birbirine uyumlu, aynı tarzda mobilyalar demek değildir. Dekorasyon bir alanı verimli kullanmayı hedefler. Dekorasyon evinizin daha taze, daha yeni bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Ayrıca, yaşam alanınızın sürekli aynı kalması bir süre sonra buralardan sıkılmanıza ve huzursuz olmanıza neden olacaktır. Bu huzursuzluk bu mekanlarda bulundukça daha da büyüyecektir. Sizde yaşam alanınızda ekonomik ve kalıcı çözümler  isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tecrübe ve ustalığımıza güvenerek alçı sıva, boya, alçıpan, duvar kağıdı ve kartonpiyer uygulamalarımız hakkında size en iyi çözümleri sunmaya hazırız.

Ürünlerimiz

15 yılı geçen iş tecrübesi ile hizmetinizdeyiz

Alçı sıva, boya - badana, kartonpiyer, duvar kağıdı, alçıpan, tavan kaplama, ipek sıva gibi tadilat tamirat ve dekorasyon işleri için bizi arayın!

SİTE RENGİ SEÇİNİZ
Renkleri kolayca değiştirebilirsiniz.