• Telefon
    0505 757 43 61
  • Email
    info@kastamonuboyadekor.com

DEKORASYON HER ALANDA GEREKLİ MİDİR?

Hizmetlerimiz

DEKORASYON HER ALANDA GEREKLİ MİDİR?

Yaşam alanının bütünsel bir dekorasyona ihtiyacı olduğu son derece doğru. Ama kimi zaman ihtiyaca yönelik olarak belli alanlar için de çalışmalar yapılabilir. Mesela mutfak içinde bulunan balkon duvarını kaldırarak mutfağınızda daha geniş bir alan oluşturabilirsiniz. Yada küçük olan odanızda, duvara uygulayacağınız basit bir duvar kağıdı, odanızın daha ferah ve geniş gözükmesini sağlayacaktır. Duvarlarınızda yapılacak basit alçı sıva, kartonpiyer, duvar kağıdı, alçıpan ve boya uygulamaları ile ev yada iş yerleriniz son derece ferah ve temiz hale gelebilir.  Küçük odalarda yada ofislerde seçilecek eşyaların çok amaçlı kullanılabilir eşyalardan seçilmesi bu mekanlarda oluşabilecek fazla eşya karmaşasını ortadan kaldıracak ve daha ferah bir ortam oluşturacaktır.

​      Böyle durumlarda yaşam alanlarınızdaki dekorasyon çalışmalarınızda alanın tamamında olabileceği gibi, sadece bir oda yada sadece bir duvarda da çalışma yapılabilir. Örneğin salonda sadece tv ünitesinin arkasında yapılacak farklı renk boya işi, yada duvar kağıdı uygulaması evinizi daha güzel gösterecektir. Bu sayede eviniz sıradan ve tek düzelikten kurtulacak, daha canlı hale gelecektir. Mutfağınızın duvarına yapılacak dekoratif bir raf, hem daha güzel bir görüntü hem de burada daha fazla kullanım alanı sağlayacaktır.

Ürünlerimiz

15 yılı geçen iş tecrübesi ile hizmetinizdeyiz

Alçı sıva, boya - badana, kartonpiyer, duvar kağıdı, alçıpan, tavan kaplama, ipek sıva gibi tadilat tamirat ve dekorasyon işleri için bizi arayın!

SİTE RENGİ SEÇİNİZ
Renkleri kolayca değiştirebilirsiniz.